Happy Evolution w mediach

Ruch Happy Evolution pojawił się w mediach, zanim powstało formalne ciało w postaci stowarzyszenia. Idea bliska jest tym osobom, które są na tyle szalone, by wierzyć, że można zmieniać świat zaczynając od siebie  – to one pomogły autorce poczynić pierwsze kroki w kierunku weryfikacji Happy Evolution jako metody na harmonijne życie. Następnie powstał projekt crowdfundingowy, który – zakończony sukcesem – umożliwił powstanie bezpłatnego eBooka. Rozwój ruchu konceptu jest widoczny niczym flashlight w poniższych notkach i wywiadach 🙂

Wrzesień 2021

AGATA SZCZEPANIAK

Za przykład pozytywnego działania oraz poprawnych postaw wielokrotnie daje Pani Duńczyków. Jak to jest możliwe, że w Danii świadomości społeczna dot. ekologicznego rolnictwa jest taka wysoka? Dlaczego Duńczycy tak świadomie wybierają produkty bio? Czym Polska w tej kwestii się różni od Danii?

https://happyevolution.org/rozmowa-agaty-szczepaniak-z-filologiem-publicysta-dzialaczka-spoleczna-zaneta-geltz/

Sierpień 2019

MARTYNA KOZŁOWSKA

Weganizm czy wegetarianizm to dwa koła ratunkowe rzucone na ocean rozpaczy, w którym ludzkość brnie we mgle. Jeśli chociaż zredukujemy spożywanie mięsa o 95 proc., pozostawiając mięsożercom szansę na kosztowanie boczku w kapuście czy wątróbki od święta, jak to jest wśród Indian, którzy traktują zwierzynę jak lek, oddając jednocześnie hołd za życie, to jesteśmy w stanie poważnie ograniczyć emisję dwutlenku węgla i metanu, zredukować drastycznie zużycie wody (marnowanej podczas hodowli przemysłowej), a także zatrucie środowiska naturalnego, które stanowi dom dla ludzi i dla milionów różnych gatunków! – mówi Żaneta Geltz w wywiadzie dla magazyny VEGE.

zobacz więcej: link>

Luty 2019

DEBATA NAUKOWA DLA FUNDACJI BĄDŹ

Podczas drugiego KONGRESU „BADŹ Integralny w zdrowiu” organizowanego przez Fundację Małgosi Braunek „Bądź”, odbyła się debata z naukowcami i specjalistami, którą poprowadziła Żaneta Geltz, redaktor naczelna Magazynu Hipoalergiczni na zaproszenie Oriny Krajewskiej, pomysłodawczyni kongresu. Czy to prawda, że sami pracujemy intensywnie na swoją przyszłą chorobę? Skąd się biorą dolegliwości? Czy integracja medycyny jest nadzieją dla medycyny przyszłości? Oto, co w ciągu godziny udało się dowiedzieć widowni, która czekała na tę debatę aż do końca dnia kongresu!

zobacz więcej: link>

Marzec 2018

EDYTA SKORUPSKA

Redaktor naczelna magazynu Hipoalergiczni, o którym usłyszałam po raz pierwszy na Festiwalu Zdrowia organizowanym przez dr Preeti Agrawal z Integrative Medical Center. Po pewnym czasie los zetknął nas po raz kolejny – magazyn Hipoalergiczni wyróżnił mój blog w ramach akcji „Przyjazny dla alergika”. Żaneta dokonała w swoim życiu niesmowitej i co najważniejsze trwałej  zmiany – w cztery miesiące schudła i zmieniła nawyki żywieniowe (o jej spojrzeniu na zdrowie poczytacie w wywiadzie). Na co dzień jest osobą bardzo pozytywną, która z ogromna ochotą dzieli się swoją wiedzą z zakresu zdrowego stylu życia. Myślę, że jej odpowiedzi są inspiracją do rozpoczęcia własnej przemiany i odnalezienia własnej drogi prowadzącej do głębokiego zrozumienia siebie i odkrycia drzemiącej w nas siły.

zobacz więcej: link>

Sierpień 2017

SERWIS FIT.PL

Jakie znaczenie ma dla sportowców organiczne jedzenie? Jak wpływa na ich rozwój fizyczny i osobisty?
Ma ogromne znaczenie! To trochę jak wybór między paczuszką słodzonych landrynek a garścią jagód z nieskażonego lasu! Żywność konwencjonalna to „wolna amerykanka”, czyli sztuczne dodatki do żywności, barwniki, syropy słodzące, spulchniacze, konserwanty, a i oczywiście, a właściwie przede wszystkim – na etapie uprawy: pestycydy, herbicydy i fungicydy. Dotyczy to wszystkiego: od porannej kawy począwszy, aż po mięso! Bo przecież zwierzęta karmione są w hodowli przemysłowej paszami z kukurydzy i soi, które są nie tylko potraktowane Roundupem, ale często są to odmiany GMO.

zobacz więcej: link>

Kwiecień 2017

JUSTYNA MAJCHRZAK

Czym grozi życie w sterylnych warunkach, a kiedy absolutna czystość jest wskazana? Ile prawdy jest w stwierdzeniu brudne dziecko to szczęśliwe dziecko i jakiego rodzaju brudu należy unikać? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy z Żanetą Geltz ze studia Czwórki.

zobacz więcej: link>

Styczeń 2016

BEATA SADOWSKA

Beata Sadowska, dziennikarka, ambasadorka Happy Evolution, uczestniczka wielu maratonów, mama 3-letniego Tysia poleca nasz ruch i namawia wszystkich do tego, żeby byli szczęśliwi.

http://beatasadowska.com/happy-evolution-czyli-droga-do-szczescia/

Listopad 2015

POLSKIE RADIO „TRÓJKA”

Redaktor naczelna Magazynu Hipoalergiczni i inicjatorka ruchu Happy Evolution, Żaneta Geltz w audycji Grażyny Dobroń „Instrukcja obsługi człowieka” przekonuje, że objawy alergii to sygnał, że z naszym organizmem coś jest nie tak, jak powinno. Alergię należy potraktować jako sygnał z ciała, że nadszedł czas na grubsze zmiany.

http://www.polskieradio.pl/9/306/Artykul/1548526,Alergia-znak-ze-czas-na-zmiane

Sierpień 2015

TVN METEO ACTIVE

Opalać się czy nie? Żaneta Geltz, redaktor naczelna magazynu „Hipoalergiczni” wyjaśniała reporterce TVN Meteo Active co należy wiedzieć i o czym pamiętać podczas opalania się.

http://tvnmeteoactive.tvn24.pl/inne-aktywnosci,3019/o-czym-powinnismy-pamietac-wychodzac-na-slonce,177163,0.html

Lipiec 2015

TVN METEO ACTIVE

Jak żyć z alergią i jak się jej zupełnie pozbyć? W „Studiu Active” radziły Żaneta Geltz z portalu hipoalergiczni.pl i biolog Magdalena Machlarz.

http://tvnmeteoactive.tvn24.pl/inne-aktywnosci,3019/zwalczyc-alergie-dieta-przyczyna-jest-w-jelitach,173358,0.html

PATRYCJA KUBIAK

Jak odnaleźć zdrowie, szczęście i równowagę?
Przeczytaj wywiad z Żanetą Geltz i dołącz do grona ruchu Happy Evolution!

http://www.patrycjakubiak.com/happy-evolution

Maj 2015

MAMA KLUB

My wspieramy mamy, a mamy wspierają Happy Evolution.
„10 kroków do zdrowia, szczęścia i równowagi” mogą stać się najważniejszymi punktami w życiu tych osób, którym jest dzisiaj źle. Sprawdźcie!

http://mamaklub.pl/artykul/poznaj-10-krokow-do-zdrowia-szczescia-i-rownowagi

Kwiecień 2015

GO ORGANIC!

Zdrowie, szczęście i równowaga w 10 krokach? To możliwe! Żaneta Geltz, redaktor naczelna Magazynu Hipoalergiczni i pomysłodawczyni ruchu Happy Evolution w artykule dla Go Organic!

http://www.organicmarket.pl/images/go/GO%2023.pdf

TOWNMAG.PL

Odpowiedź na odwiecznie stawiane pytanie – jak być szczęśliwym – nie jest prosta. W poszukiwaniu wskazówek można regularnie zatapiać się w lekturze amerykańskich poradników. Rezultaty jak wiadomo bywają różne. Można też przyłączyć się do wyjątkowego polskiego projektu Happy Evolution i mieć swój wkład w szerzenie dziesięciu prostych kroków do szczęścia.

Marzec 2015

WPROST

Happy Evolution oferuje alternatywną metodę edukacji dostępnej dla każdego. To ekosystem, którego celem jest czerpanie ,,od ludzi dla ludzi” bez opierania się na przekazach reklamowych, które na co dzień przeciążają naszą uwagę. Celem jest niezależna, rzetelna informacja.

http://www.wprost.pl/ar/498235/Kto-wspiera-szczescie-Polakow/

WIRTUALNANORWEGIA.PL

Happy Evolution czerpie inspiracje ze Skandynawii, gdzie ludzie wiedzą jak żyć i są jedną z najzdrowszych nacji. Portal wirtualnanorwegia.pl wspiera projekt Happy Evolution!

http://www.wirtualnanorwegia.pl/happy-evolution-szczescie-polakow/

MAGAZYN ANYWHERE

Redakcja portalu anywhere.pl, Łukasz Tamkun i Jakub Milewski, rozmawia z Żanetą Geltz na temat idei Magazynu Hipoalergiczni i ruchu Happy Evolution. Artykuł o tym, kto wspiera szczęście Polaków przeczytasz na:

http://www.anywhere.pl/article,9,happy-evolution

Luty 2015

ONAONAONA.COM

Dlaczego ktoś miałby zadbać o nasze zdrowie lepiej od nas, skoro sami o nie nie dbamy? Redakcja onaonaona.com przedstawia „10 kroków Happy Evolution” i przytacza Dni Alergii 2014, na których Magazyn Hipoalergiczni był obecny.

Listopad 2014

POLSKIE RADIO „TRÓJKA”

Instrukcja Obsługi Człowieka w Trójce – odstaw gluten, umysł stanie jaśniejszy. To główne przesłanie rozmowy z Grażyną Dobroń na antenie radiowej Trójki.

http://www.polskieradio.pl/9/306/Artykul/1297702,Odstaw-gluten-umysl-stanie-sie-jasniejszy

Sierpień 2014

ZDROWIE MANAGERA

Jaka jest Żaneta Geltz, redaktor naczelna Magazynu Hipoalergiczni oraz portalu www.hipoalergiczni.pl, marketer, właścicielka kilku firm, pomysłodawczyni ruchu Happy Evolution, trenerka biznesu i wiele więcej? Zapytała o to redakcja Zdrowia Managera. Odpowiedzi mogą zaskoczyć.

Czerwiec 2014

ONAONAONA.COM

Less is more stanie się nowym mottem Polaków? W Danii praktyczny minimalizm, krótki skład produktów, żywność bez ulepszaczy i naturalne tkaniny się sprawdziły. Redakcja Onaonaona.com pisze o Magazynie Hipoalergiczni i duńskiej zasadzie „Less is more”.

Luty 2014

RADIO ZET

Aktywnie Bardzo w Radio ZET – rozmowa z Beatą Sadowską o tym, jak prosto, tanio i skutecznie poprawić własne samopoczucie. Happy Evolution to recepta na szczęście.

https://www.youtube.com/watch?v=oVWHNFak13E&feature=youtu.be

ESTILO

Dopuścić alergików do głosu? To ważniejsze, niż się może wydawać. Wywiad z Żanetą Geltz, założycielką portalu i Magazynu dla alergików dostarczy informacji, dlaczego to robi.

KOCHANE SMYKI

Hipoalergiczni często uczestniczą w targach dla alergików, dzieci, a także konferencjach medycznych. Targi Kochane Smyki uzyskały patronat medialny Magazynu Hipoalergiczni.

Wrzesień 2013

BUSINESS WOMAN & LIFE

Kobieta + Skandynawia = inspiracja do działania. Elżbieta Jeznach rozmawia z Żanetą Geltz na temat wprowadzania kawałka Skandynawii do Polski i o radości, jaką to daje redaktorce portalu www.hipoalergiczni.pl.