Your move

Beata Sadowska – dziennikarka radiowa i telewizyjna, wielokrotna uczestniczka maratonów

DO RUCHU NA CO DZIEŃ ZACHĘCAJĄ BLOGERZY, POLSKIE GWIAZDY I PROPAGATORZY WSCHODNICH TRADYCJI

Ze wszystkimi porozmawialiśmy, a niektórzy spotkają się z Wami podczas wspólnych warsztatów w ramach ruchu Happy Evolution. Osiąganie równowagi w życiu możliwe jest też dzięki pasji, stosowaniu zasadzie uważności, doceniania pauzy i piękna na co dzień, regularnym badaniom organizmu i terapiom naturalnym czy karmieniu piersią.

ODWIEDŹ POZOSTAŁE ŚWIATY

Hipoalergiczni_Happy-evolution_Back-to-the-roots
Hipoalergiczni_Happy-evolution_Do-it-yourself
Hipoalergiczni_Happy-evolution_Less-is-more

Jeśli jesteś lekarzem, trenerem, osobą kreującą lub promującą zdrowy styl życia i pragniesz dołączyć do ruchu społecznego Happy Evolution, zamów wykład "10 kroków HAPPY EVOLUTION" lub plakaty promujące bezpłatnego eBooka do gabinetu, szkoły lub swojego biura i stań się częścią globalnej transformacji świadomości. Nie kosztuje to dużo, a może pomóc setkom Twoich Klientów, dziesiątkom znajomych. Nie wahaj się. Projekt Happy Evolution nie jest sponsorowany przez żadną firmę, tylko przez takie osoby jak Ty i ja. Skontaktuj się z nami >>

hipoalergiczni-zaplanuj-swoją-młodość-bieganie-plaża Jeśli chcesz czuć się i wyglądać młodo za 20 lat, to musisz zadbać o siebie teraz. Jak zaplanować młodość? Opowiada psychoanalityk i coach Emilia Żurek.

Zobacz więcej

hipoalergiczni-mindfulness-redukcja-stresu Zanieczyszczenie otoczenia, złe odżywanie, do tego dodajmy stres i mamy receptę na zbyt krótkie i nieszczęśliwe życie. Metoda Mindfulness pozwala nad tym wszystkim zapanować i przywrócić życiu równowagę. Poznaj jej sekrety.

Zobacz więcej

hipoalergiczni-detox-sciezka-las Prawdziwe oczyszczenie wymaga wyrzeczeń. O korzyściach i cenie prawdziwego detoksu z Martą Gładuń.

Zobacz więcej

ipoalergiczni-spa-no-gravity-kobieta Wyobraź sobie, że nie dociera do Ciebie żaden dźwięk, obraz, nie odczuwasz nawet ciężaru własnego ciała. Dowiedz się jak znakomicie może w takich warunkach odpocząć ciało i umysł.

Zobacz więcej

hipoalergiczni_zoom_na_produkty_inne_sport_to_zdrowie Wiemy już, że sport to konieczność. Jeśli jednak się już za coś zabieramy, to powinniśmy wiedzieć… w co się ubrać. Przeczytaj o strojach sportowych, na które alergicy powinni uważać.

Zobacz więcej