Less is more

Agnieszka Cegielska – dziennikarka i prezenterka telewizyjna, orędowniczka zdrowego życia bez szkodliwej chemii

EDUKACJA I PODNOSZENIE ŚWIADOMOŚCI NA TEMAT ZDROWEGO STYLU ŻYCIA I SKŁADNIKÓW CHEMICZNYCH w życiu zwykłego konsumenta sprawiły, że Skandynawowie nie tylko są zdrowi, ale są również najszczęśliwsi w Europie.

LESS IS MORE to zachęta do redukcji szkodliwej i zbędnej chemii w naszym otoczeniu, ale także w naszym domu i w środkach pielęgnacyjnych. Jak znaleźć bezzapachowe środki czystości? Śledźcie nowe wpisy i dodawajcie swoje sposoby na minimalizowanie konserwantów, barwników, ulepszaczy, spulchniaczy, zapachów, rozjaśniaczy i innych zbędnych dodatków.

ODWIEDŹ POZOSTAŁE ŚWIATY

Hipoalergiczni_Happy-evolution_Back-to-the-roots
Hipoalergiczni_Happy-evolution_Do-it-yourself
Hipoalergiczni_Happy-evolution_Your-move

Jeśli jesteś lekarzem, trenerem, osobą kreującą lub promującą zdrowy styl życia i pragniesz dołączyć do ruchu społecznego Happy Evolution, zamów wykład "10 kroków HAPPY EVOLUTION" lub plakaty promujące bezpłatnego eBooka do gabinetu, szkoły lub swojego biura i stań się częścią globalnej transformacji świadomości. Nie kosztuje to dużo, a może pomóc setkom Twoich Klientów, dziesiątkom znajomych. Nie wahaj się. Projekt Happy Evolution nie jest sponsorowany przez żadną firmę, tylko przez takie osoby jak Ty i ja. Skontaktuj się z nami >>

hipoalergiczni_sposoby_na_zdrowie_kosmetyki_jak_wybierac_hipoalergiczne_kosmetyki Jak alergik powinien wybierać kosmetyki? Przeczytaj nasz przewodnik, a już nie będziesz gubić się w drogerii.
Zobacz więcej
hipoalergiczni_bezpieczne_skladniki Jeśli gubisz się w tym, co jest dla bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny, to ten artykuł wszystko Ci wyjaśni. Prezentujemy listę składników kosmetycznych bezpiecznych bezpiecznych dla alergików.
Zobacz więcej
hipoalergiczni-pieluszki-milovia-gora Od tetry po jednorazówki. Dziecięce pieluszki przeszło swoistą rewolucję. Może warto jednak wrócić do koncepcji pieluszek wielorazowych, które wzbogacone doświadczeniami pokoleń nie są już kojarzone z odparzeniami. Poznaj relację jednej z użytkowniczek.
Zobacz więcej
hipoalergiczni_miesiecy_szczeolnej_pielegnacji Podczas ciąż kobieta odpowiada za więcej niż jedno życie i zdrowie, dlatego nawet dobór kosmetyków musi być wtedy szczególny.
Zobacz więcej
hipoalergiczni_sposoby_na_zdrowie_inne_odetchnij_we_wlasnym_domu Czy wiesz, że dzielenie domostwa z pleśnią i innymi grzybami to recepta na alergię i nasilenie astmy? Dowiedz się jak je zwalczyć!
Zobacz więcej