Do it yourself

Kamila Szczawińska – supermodelka, promotorka sprawiedliwego handlu, autorka bloga kamilaszczawinska.pl

ZE SKRZYNKI PO OWOCACH ZRÓB SIEDZISKO, A NASZYJNIK NA RZEMYKU ZAPROJEKTUJ SAM

Slow fashion, slow design, handmade, fengshui, etno, recycling i upcycling oraz wszystko to, co można zrobić samemu lub stare użyć w nowy sposób – to skandynawski sposób na nowe eko.

ODWIEDŹ POZOSTAŁE ŚWIATY

Hipoalergiczni_Happy-evolution_Back-to-the-roots
Hipoalergiczni_Happy-evolution_Your-move
Hipoalergiczni_Happy-evolution_Less-is-more

Jeśli jesteś lekarzem, trenerem, osobą kreującą lub promującą zdrowy styl życia i pragniesz dołączyć do ruchu społecznego Happy Evolution, zamów wykład "10 kroków HAPPY EVOLUTION lub plakaty promujące bezpłatnego eBooka do gabinetu, szkoły lub swojego biura i stań się częścią globalnej transformacji świadomości. Nie kosztuje to dużo, a może pomóc setkom Twoich Klientów, dziesiątkom znajomych. Nie wahaj się. Projekt Happy Evolution nie jest sponsorowany przez żadną firmę, tylko przez takie osoby jak Ty i ja. Skontaktuj się z nami >>

hipoalergiczni-upcycling-krzesło Nie musimy zużywać surowców i wytwarzać szkodliwych odpadów, aby stworzyć nową wartość. Od modnych mebli po designerską odzież – wszystko może być wykonane z innych już istniejących przedmiotów. Piszemy o istocie upcyclingu. Zobacz więcej
hipoalergicnzi-agi-jensen-projektantka W zalewie kiepskiej jakości i wątpliwego pochodzenia ubrań warto zwrócić uwagą na prawdziwie rodzimych projektantów. Przedstawiamy Agi Jensen.

Zobacz więcej

hipoalergiczni_magazyn_zaradna_mama_baner Bycie mamą to nie tylko blaski. Co robić, kiedy mamy gorszy dzień? Na co trzeba się przygotować dążąc do macierzyństwa. O tym i wielu innych kwestiach opowiada dziennikarka, blogerka i działaczka charytatywna Magdalena Łyczko.

Zobacz więcej

hipoalergiczni-cowalski-aleja-inspiracji Praca na własny rachunek ma niezaprzeczalne zalety. Jednak domowe otoczenie często nie sprzyja produktywności. Jak pracować w prawdziwym biurze, nie mając jednocześnie szefa nad sobą? Odpowiedź kryje się w inicjatywach coworkingowych.

Zobacz więcej

hipoalergiczni_tekstylia_dla_alergika Mówisz roztocza – myślisz dywan. O tym jak dbać o domowe tkaniny i zwalczać roztocza opowiada twórczyni marki Igolo.

Zobacz więcej