PRO BONO

Zdrowi i szczęśliwi

Idea projektu opiera się na 10 krokach, które każdy może samodzielnie zastosować, aby poczuć wyższy komfort życia. Autorka projektu, Żaneta Geltz, od ponad 20 lat interesuje się tematyką zdrowia i ekologii. Zainspirowana wywiadami i pracą nad pierwszym w Polsce magazynem dla alergików – Hipoalergiczni, postanowiła podzielić się zebraną wiedzą, by zachęcać rzesze osób do prozdrowotnych decyzji. Do współtworzenia społeczności zaprasza specjalistów, profesorów, lekarzy, dietetyków, sportowców, artystów, trenerów, przedsiębiorców, alergików, młodzież, rodziców, seniorów i przewlekle chorych.


Celem działalności Stowarzyszenia HAPPY EVOLUTION GLOBAL ASSOCIATION jest dopuszczenie do głosu osób i podmiotów wspierających zdrowie, ekologię, sport, rozwój osobisty oraz tych, którzy pozwalają innym odkryć swój własny sposób na szczęście. A istotą wszystkich działań pod szyldem Happy Evolution jest rozwój inicjatyw dających szansę na równowagę w życiu oraz prowokacja do wyboru bardziej zrównoważonych rozwiązań w wielu obszarach.

Stowarzyszenie początki swojej działalności notuje w 2014 r., a formalnie działa od 2016 r. Stawia na relacje partnerskie z organizacjami i przedsiębiorstwami, które również dążą do zmiany postawy społecznej człowieka wobec własnego zdrowia i komfortu życia. Zarząd organizuje debaty naukowe, seminaria i wystąpienia publiczne, zmierzające do udoskonalenia żywienia człowieka, adresowane zarówno do rodziców, środowiska medycznego, jak i producentów wyrobów spożywczych.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt dla zainteresowanych członkostwem,
przedstawicieli mediów i potencjalnych partnerów:

Żaneta Geltz
prezes zarządu Stowarzyszenia
HAPPY EVOLUTION GLOBAL ASSOCIATION
happyevolution.tv [at] gmail.com

Co zrobić, by dołączyć?
Jeśli chcą Państwo dołączyć indywidualnie lub w charakterze Partnera biznesowego, wystarczy wybrać jedną z form aktywności lub wpisać nr naszego KRS 0000644545 na formularzu rozliczenia 1% podatku z Urzędem Skarbowym przed upływem 30 kwietnia bieżącego roku. Zgodnie ze statutem, mogą Państwo dokonywać następujących form wsparcia naszych działań:

  1. Zakup magazynów dla celów edukacyjnych [tutaj>>]
  2. Dotacja
  3. Sponsoring
  4. Darowizna
  5. Odpis podatkowy

Zachęcamy też Państwa do promocji naszej idei wśród przyjaciół i znajomych, którym bliski jest temat zdrowia, ekologii i minimalistycznego stylu życia. Dzięki zbiórce funduszy, możemy na bieżąco zarażać coraz szersze kręgi osób i docierać do tych, którzy tkwią w martwym punkcie lub potrzebują iskry z zewnątrz, by pójść w kierunku rozwoju. Zebrane finanse przeznaczamy na materiały drukowane, organizację warsztatów otwartych i zamkniętych, a także na prowadzenie stałej komunikacji ze światem mediów, medycyny i biznesu.

Istnieje opcja zakupu produktów sygnowanych logo stowarzyszenia pod linkiem: www.multishop24.pl/category/happy-evolution

  1. ZOBACZ WIĘCEJ >

Zobacz, jakie jeszcze inne działania możesz podjąć z naszym udziałem :-) tutaj >>

 

happy-evolution-org-deklaracja-page-1