PRO BONO

ZDROWI I SZCZĘŚLIWI

31 października 2016 r. oficjalnie zawiązane zostało Stowarzyszenie HAPPY EVOLUTION GLOBAL ASSOCIATION. Idea projektu opiera się na 10 krokach, które każdy może samodzielnie zastosować, aby poczuć wyższy komfort życia.

Autorka projektu, Żaneta Geltz, od ponad 20 lat interesuje się tematyką zdrowia i ekologii. Zainspirowana wywiadami i pracą nad pierwszym w Polsce magazynem dla alergików - Hipoalergiczni, postanowiła podzielić się zebraną wiedzą, by zachęcać rzesze osób do dobroczynnych decyzji. Do współtworzenia społeczności zaprasza specjalistów, profesorów, lekarzy, dietetyków, sportowców, artystów, trenerów, przedsiębiorców, alergików, młodzież, rodziców, seniorów i przewlekle chorych.

Celem działalności Stowarzyszenia HAPPY EVOLUTION GLOBAL ASSOCIATION jest dopuszczenie do głosu osób i podmiotów wspierających zdrowie, ekologię, sport, rozwój osobisty oraz tych, którzy pozwalają innym odkryć swój własny sposób na szczęście. A istotą wszystkich działań pod szyldem Happy Evolution jest rozwój inicjatyw prozdrowotnych, dających szansę na równowagę w życiu oraz prowokacja do wyboru bardziej zrównoważonych rozwiązań w wielu obszarach, podzielonych na cztery światy.

Światom tym patronują starannie dobrane znane z mediów postaci:

Powołanie stowarzyszenia - po 2 latach niesformalizowanej aktywności pod postacią debat plenarnych, warsztatów, wystąpień publicznych czy w końcu wydanie publikacji „Happy Evolution – 10 kroków do zdrowia, szczęścia i równowagi” - to odpowiedź na coraz dotkliwsze skutki naszego pośpiesznie prowadzonego życia i komercjalizacji wszystkich jego sfer. Efektem naszej działalności edukacyjnej i publicystycznej jest – jak dotąd - podniesienie wydajności pracowników w firmach, zwłaszcza w działach rozwoju produktów (gdzie istnieje duża potrzeba określenia właściwych kierunków rozwoju oferty), w działach zarządu (gdzie tylko dobrze funkcjonujący lider jest w stanie poprowadzić utalentowany zespół), w działach marketingu (gdzie liczy się etyczna i skuteczna komunikacja), konsultacja nowych produktów i doskonalenie ich składów chemicznych, by zwiększyć szansę rynkową producentów.

Działamy także w obszarze warsztatowym, gdzie docieramy do tysięcy osób podczas eventów masowych, mówiąc o prostej, 10-stopniowej recepturze na lepsze życie, podnoszącej wydajność i wyzwalającej siłę do podejmowania dużych projektów lub chociażby małych zmian.

Happy_Evolution_cover_2019ZOBACZ NASZ MAGAZYN:  HAPPY EVOLUTION

Objętość:     100 stron
Język:           angielski
Cena:            26 zł

Dostępne wydania: #1/2019, #2/2020

www.multishop24.pl/happy-evolution

 


CHCESZ ZAMÓWIĆ MAGAZN?

[/vc_column_text]

Chcesz dowiedzieć się, jak możesz dołączyć i działać pro bono?
Zajrzyj tutaj:
PROJEKTY PRO BONO

A może chciałbyś wypełnić deklarację i zgłosić swoją kandydaturę już dziś?

Zobacz jak to zrobić:NIP: 972-126-77-49

KRS: 0000644545

happy-evolution-org-deklaracja-page-1

[/vc_column][/vc_row]