O nas

 

Dziękuję wszystkim dotychczasowym bohaterom Happy Evolution i zapraszam kolejne osoby do tworzenia miejsca inspirującego do zdrowia i szczęśliwego życia.

Autorka projektu Żaneta Geltz, redaktor naczelna Magazynu Hipoalergiczni

 

Czy szczęście trzeba gonić? Tysiące inspirujących wywiadów, spotkań i warsztatów pozwoliło nam zrozumieć, że szczęście to nie bieg, ale umiejętność zatrzymania się. Świadomość swoich potrzeb, czas na troskę o własne zdrowie, na rozwój i na oddech. Tak powstał ruch non-profit Happy Evolution, dzięki któremu chcemy dzielić się bezcenną wiedzą, jaką udało nam się zebrać na łamach Magazynu Hipoalergiczni.

Schrupiemy razem szczęście

Dobre samopoczucie to pierwszy krok do szczęścia. Nic nie dodaje więcej energii niż prawidłowo skomponowany posiłek. Wszystko zaczyna się na talerzu, gdzie proponujemy Wam położyć zdrowe warzywa, oczyszczające zioła i lokalne specjały.  Zaprosiliśmy ekspertów, dla których zdrowe odżywianie, to nie chwilowa zmiana, ale styl życia, który pozwala zachować długowieczność i urodę. To nie tylko dietetycy, ale również pasjonaci eko produktów, właściciele małych sklepików i kameralnych kawiarni.

A jak ktoś lubi biegać?

To niech biega! Sport to eliksir młodości i zastrzyk dobrego nastroju. Chcemy Wam jednak pokazać, jak wiele jest sposobów, aby zachować sprawność fizyczną. Do ruchu na co dzień zachęcają blogerzy, polskie gwiazdy i propagatorzy wschodnich tradycji. Ze wszystkimi porozmawialiśmy, a niektórzy spotkają się z Wami podczas wspólnych warsztatów w ramach ruchu Happy Evolution.

Tylko uwaga

Trzeba być świadomym nie tylko swoich wyborów, ale również chwili. Razem z Wami wciąż uczymy się, jak być tu i teraz. Z pomocą terapeutów i instruktorów praktyki uważności, każdy z nas może wreszcie nauczyć się cieszyć dniem dzisiejszym. Happy Evolution to okazja, aby zatrzymać się, rozejrzeć wokół i cieszyć się odkrywaniem. Będziemy zachęcać Was do medytacji i ćwiczeń oddechowych, które pozwalają pozbyć się stresu i odzyskać energię.

10 kroków do harmonii

Podstawą uczucia szczęścia jest dobry stan zdrowia, możliwość rozwoju i tak zwany work-life balance. Tworzymy dla Was krótki przewodnik po skutecznych sposobach doprowadzenia swojego ciała, umysłu, a także emocji do stanu homeostazy, która u większości z nas została przez wiele czynników naruszona i wymaga uwagi, naprawy.

Happy Evolution w Twoim życiu

Możesz do nas dołączyć, jeśli też poszukujesz harmonii i sposobów na zdrowie. Czasem, by zrobić pierwszy krok wystarczy tak niewiele – prosta zmiana na talerzu, spacer zamiast telewizora. Dołącz do nas  i opowiedz także swoim bliskim jak łatwo coś zmienić razem z Happy Evolution. Śledź uważnie postępy projektu i upoluj dedykowane edycje rękodzieł lub limitowane serie wyrobów oferowanych przez małych wytwórców w celu nieustannego rozwijania wirusowej inspiracji.

happyp

Zobacz nasz kanał telewizyjny, który stanowi okno na świat:

www.happyevolution.tv

a także poznaj nasz nowy magazyn, wydawany w cyklu rocznym!

happy-evolution-magazine-2019Magazyn jest dostępny tutaj:

www.multishop24.pl/category/happy-evolution

Język wydania: angielski
Liczba stron:     100
Format:              210 x 270 mm

Cena:                  26 zł
Więcej informacji znajdziesz tutaj:
www.happyevolution.tv/about-us