10 kroków Happy Evolution

Właśnie przyszedł moment, że chcesz innego życia. Chcesz coś poprawić, czuć więcej, żyć lepiej, zrozumieć sens codziennej pogoni. Jeśli zastanawiasz się od czego zacząć i jaka jest recepta na lepszy nastrój, to dobrze trafiłeś.

Chcę się podzielić prostą i właściwie bezkosztową metodą, która jest skuteczna, a na efekty nie trzeba długo czekać. Sama cały czas nad sobą pracuję, gdyż nie można nigdy stwierdzić, że jest się dziełem skończonym, zrobionym, to byłoby bardzo zuchwałe i na pewno rozleniwiające.

Kluczem do otwarcia nowego rozdziału w swojej księdze życia jest poleganie na własnym głosie, który masz w środku. Dlatego nie wszystko, co tu znajdziesz jest Twoim optimum, a może zdarzyć się tak, że za kilka dni opracujesz swoje własne 10 kroków, którymi zaczniesz zarażać znajomych.

ODKWASZANIE ORGANIZMU

 

ODŻYWIANIE ORGANIZMU

COROCZNE BADANIA

GŁODÓWKA I OCZYSZCZANIE

 

REGULARNY RUCH FIZYCZNY

 

RELAKS I REGENERACJA

 

GŁOSOWANIE PORTFELEM

REDUKCJA ZAKUPÓW

 

 

SŁUCHANIE NATURY

 

UWAŻNE ŻYCIE

 

 

POBIERZ PORADNIK
[bezpłatnie]

 

Moje poszukiwania rozpoczęłam dokładnie 20 lat temu. Jednak dopiero 2 lata temu udało mi się zdefiniować pewne kroki, ale nie ich kolejność. Ostatni rok był dla mnie chwilą prawdy, bo zaczęłam wdrażać odważne zmiany, a ich skutkiem jest zdrowy organizm, odmłodzone ciało, spadek wagi o 18 kg (z 69 do 51kg), lepszy sen, wyższy zapas energii, nastrój jak u zakochanych i wieczny uśmiech. Pojawiła się też duża tolerancja wszystkich tych osób, które dotychczas niebywale mnie irytowały.

Każdy może być na innym etapie swojej drogi – udało mi się zrozumieć podstawową i wydaje się teraz, że oczywistą rzecz, a mianowicie, że nie można oceniać innych. Za nic, nigdy.

Jeśli jesteś chronicznie zniechęcony, zmęczony, nie czujesz radości z tego, co robisz, cierpisz na alergię, cukrzycę, nadwagę. Albo Twoje życie straciło sens, nikt nie potrafi Ci pomóc i nie wiesz od czego zacząć? Porzuć reklamy telewizyjne, zniechęcających znajomych, szum informacyjny i drogie zabiegi kosmetyczne. Twój doskonały wygląd, świetne samopoczucie i codzienne szczęście to realny cel na najbliższe kilkanaście tygodni.

Samo się nic nie wydarzy. nie dostajesz w kurierskiej przesyłce zapasu dobrego nastroju na kolejny miesiąc.

Teraz zatrzymaj się na chwilę. Licz tylko na siebie. Zgodnie ze starym przysłowiem „Jeśli chcesz coś zrobić dobrze, zrób to sam”. Powolna ewolucja, metoda 10 kroków, niewielkie modyfikacje codziennych nawyków mogą doprowadzić do spektakularnej przebudowy Twojej osoby, której nie da się nie zauważyć.

Czy to jest coś dla Ciebie? Sprawdź. Ta strona oraz e-book “Happy Evolution. 10 kroków do równowagi” powstały po to, aby podzielić się z Tobą swoimi wnioskami i odkryciami, których dokonałam dzięki wywiadom przeprowadzonym w ramach redagowania Magazynu Hipoalergiczni, ale przede wszystkim z przebiegu mojej zmiany na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy.

Fragment „10 kroków do zdrowia, szczęścia i równowagi

 


Zamów wykład „10 kroków HAPPY EVOLUTION” dla swojego zespołu, dla swoich uczniów, dla swoich przyjaciół. Zapoznaj się z ofertą (tutaj).