Poradnik

Fot. Petra Veikkola-happy-evolution

Poszukujesz recepty na zdrowie
i długowieczność?

happyp-300x137Pobierz poradnik „Happy Evolution – 10 kroków do zdrowia, szczęścia i równowagi”, który powstał na podstawie wskazówek ekspertów i przedstawia receptę dobre zdrowie.

 


 

Jak twierdzi pomysłodawczyni Happy Evolution, Żaneta Geltz: zanetaAby być zdrowym i czuć się lepiej, wystarczy zacząć od drobnych zmian. „10 kroków do zdrowia” to pomoc dla każdego, kto już zdecydował, że chce żyć zdrowiej i lepiej, ale także dla tych, którzy tę drogę mają jeszcze przed sobą.” Jedną z idei Happy Evolution jest szukanie najlepszych rozwiązań dla siebie i słuchanie sygnałów z własnego ciała. Projekt jest więc otwarty na współuczestnictwo każdego, kto zechce podzielić się swoją historią lub udzielić eksperckich porad.

 


HIPOALERGICZNI-HAPPYEVOLUTION-PAKIET-KONESERA-20-WYDAN-2015-2016-2017-2018-2019A jeśli dręczy Cię głód wiedzy i poradnik to zdecydowanie za mało, zamów pakiet Magazynów Hipoalergiczni:

20 wydań czasopisma, cena = 242,60 zł

ZOBACZ WIĘCEJ

Zapraszamy!

Zespół Happy Evolution :-)

 

Zapraszamy również po dodatkowe informacje dla zainteresowanych samodzielnym wzmacnianiem swojej odporności do serwisu online www.hipoalergiczni.pl