Nasze projekty

Poznaj nasze działania i dołącz do nas!

Dziękuję wszystkim dotychczasowym bohaterom Happy Evolution i zapraszam kolejne osoby do tworzenia miejsca inspirującego do zdrowia i szczęśliwego życia. - Autorka projektu Żaneta Geltz, redaktor naczelna Magazynu Hipoalergiczni


Czy szczęście trzeba gonić?

Tysiące inspirujących wywiadów, spotkań i warsztatów pozwoliło nam zrozumieć, że szczęście to nie bieg, ale umiejętność zatrzymania się. Świadomość swoich potrzeb, czas na troskę o własne zdrowie, na rozwój i na oddech. Tak powstał ruch non-profit Happy Evolution, dzięki któremu chcemy dzielić się bezcenną wiedzą, jaką udało nam się zebrać na łamach Magazynu Hipoalergiczni.

Schrupiemy razem szczęście

Dobre samopoczucie to pierwszy krok do szczęścia. Nic nie dodaje więcej energii niż prawidłowo skomponowany posiłek. Wszystko zaczyna się na talerzu, gdzie proponujemy Wam położyć zdrowe warzywa, oczyszczające zioła i lokalne specjały.  Zaprosiliśmy ekspertów, dla których zdrowe odżywianie, to nie chwilowa zmiana, ale styl życia, który pozwala zachować długowieczność i urodę. To nie tylko dietetycy, ale również pasjonaci eko produktów, właściciele małych sklepików i kameralnych kawiarni.

A jak ktoś lubi biegać?

To niech biega! Sport to eliksir młodości i zastrzyk dobrego nastroju. Chcemy Wam jednak pokazać, jak wiele jest sposobów, aby zachować sprawność fizyczną. Do ruchu na co dzień zachęcają blogerzy, polskie gwiazdy i propagatorzy wschodnich tradycji. Ze wszystkimi porozmawialiśmy, a niektórzy spotkają się z Wami podczas wspólnych warsztatów w ramach ruchu Happy Evolution.

Tylko uwaga

Trzeba być świadomym nie tylko swoich wyborów, ale również chwili. Razem z Wami wciąż uczymy się, jak być tu i teraz. Z pomocą terapeutów i instruktorów praktyki uważności, każdy z nas może wreszcie nauczyć się cieszyć dniem dzisiejszym. Happy Evolution to okazja, aby zatrzymać się, rozejrzeć wokół i cieszyć się odkrywaniem. Będziemy zachęcać Was do medytacji i ćwiczeń oddechowych, które pozwalają pozbyć się stresu i odzyskać energię.

10 kroków do harmonii

Podstawą uczucia szczęścia jest dobry stan zdrowia, możliwość rozwoju i tak zwany work-life balance. Tworzymy dla Was krótki przewodnik po skutecznych sposobach doprowadzenia swojego ciała, umysłu, a także emocji do stanu homeostazy, która u większości z nas została przez wiele czynników naruszona i wymaga uwagi, naprawy.