DOŁĄCZ DO HAPPY EVOLUTION

Zrzut ekranu 2015-07-22 o 21.36.03
Projekt Happy Evolution i Magazyn Hipoalergiczni, nie powstałyby, gdyby nie wiele osób wspierających to miejsce swoją rzetelną wiedzą, mogącą w sposób prosty i przyjazny dotrzeć do milionów osób w Polsce. Są to eksperci, autorzy książek, artyści, dziennikarze, lekarze, profesorowie, dietetycy i osoby związane bezpośrednio ze zdrowiem. Powiązanie znawców tematu oraz bardzo starannie wyselekcjonowanych producentów czy przedstawicieli usług, którym przyświeca idea zdrowego stylu życia, pozwala czytelnikom na regularną eksplorację miejsca godnego zaufania. Zaufali nam także lekarze z serwisu Znanylekarz.pl, którzy polecają Magazyn Hipoalergiczni, jako czasopismo, gdzie można zaczerpnąć kompleksową wiedzę z zakresu profilaktyki alergii i innych chorób cywilizacyjnych.

Jak mogę dołączyć?  ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Popiera nas wiele instytucji i mediów, takich jak:

  Polskie Towarzystwo Położnych
  Wydawnictwo Lekarskie PZWL
Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej
Fundacja DLA ZDROWIA
Serwis ZnanyLekarz.pl
Polskie Centrum Edukacji
Organizacja Po Prostu Położna
Magazyn Estilo
Magazyn Zdrowie Menedżera
Portal OnaOnaOna.com
Zenbox
Magazyn Businesswoman life
Magazyn Spa Inspirations
Magazyn Yoga i Ayurweda
Magazyn Harmonia
Magazyn Dbam o zdrowie

oraz wiele osób ze świata show-biznesu: Beata Sadowska, Agnieszka Cegielska, Kamila Szczawińska, Bartłomiej Topa, a także filantropi i zwykli ludzie, którzy wierzą, że dbanie o swoje zdrowie ma sens.

Patronat Honorowy działań edukacyjnych Magazynu Hipoalergiczni objął Urząd Miasta Poznania

poznan-logo-herb

Niekomercyjnie i z radością

Nasze działania nie mają charakteru komercyjnego, dlatego chcemy szukać wsparcia u sympatyków zdrowych rozwiązań, u osób, które chcą mieć swój wkład w funkcjonowanie projektu Happy Evolution. Dajemy taką możliwość, oferując zakup koszulek akcyjnych oraz które dadzą poczucie współuczestnictwa w budowaniu projektu na rzecz zdrowia społeczeństwa. To nie jest tradycyjne zbieranie pieniędzy na projekt, ponieważ poza czystą satysfakcją, wierzymy, że jest coraz więcej osób, które poszukują takich inicjatyw także z myślą o przyszłości swoich dzieci, a nawet wnuków.

Magazyn Hipoalergiczni już dociera do ponad 600 000 osób rocznie w kanale online i wielokrotnie więcej w kanale offline – poprzez naszych partnerów i patronów oraz masowe eventy, transmisje telewizyjne m.in. w TVN24 i TVN Meteo Active i radiowe ( zobacz więcej)

Docelowo projekt Happy Evolution oraz Magazyn Hipoalergiczny będą emitowane w telewizji internetowej. Czytelnicy oraz widzowie będą również mogli partycypować w ich rozwoju poprzez zakupy produktów wykonanych przez osoby niepełnosprawne lub początkujących projektantów z zakresu upcyclingu.

Długofalowo chcemy mieć zasięg globalny poprzez telewizję internetową w wersji angielskiej (pod planowanym adresem: HappyEvolution.tv). Naszą ambicją jest przyczynić się do pozytywnej zmiany na świecie, jeśli chodzi o poziom jakości życia rodzin i edukację dzieci w zakresie ochrony ich własnego zdrowia i bezpieczeństwa.

Zapraszamy do współtworzenia projektu, który już jest ważny społecznie, a stanie się z pewnością jeszcze ważniejszy z uwagi na ciągle rosnące czytelnictwo, udział znanych ekspertów oraz regularne emisje w programie o tematyce zdrowego stylu życia, emitowanego na antenie TVN Meteo Active oraz TVN24, dzięki czemu docieramy do milionów osób.

Sukcesem będzie rosnąca świadomość, że każdy z nas ma prawo wyboru i nie koniecznie decyzje odnośnie własnego zdrowia trzeba podejmować pod wpływem argumentu najniższej ceny. Zdrowy styl życia nie powinien być chwilową modą, trendem wśród osób, które zawsze są na czasie, ale powinien być stałym elementem codzienności, który jest kultywowany w sposób naturalny, bez wysiłku i poczucia wyrzeczeń.

Chcesz podnieść CSR swojej firmy? Uważasz, że założenia Happy Evolution są zgodne z Twoją filozofią?